Pasiekimai

Verslo vystymas, veiklos perspektyvos:

  • Per metus atliekama darbų ir paslaugų už 2 – 3 mln. eurų.
  • Bendrovėje dirba apie 120 didelės profesinės patirties darbuotojų. Objektų statybai vadovauja aukštos kvalifikacijos atestuoti specialistai. Iš 15 dirbančiųjų su aukštuoju išsilavinimu, 8 turi LR Aplinkos ministerijos kvalifikacijos atestatus. Darbuotojai skatinami kelti kvalifikaciją, įsisavinti naujas technologijas.
  • Įmonėje įdiegta ir dirbama pagal Kokybės vadybos sistemą, atitinkančio EN ISO 9001:2000 (LST EN ISO 9001:2001) standarto reikalavimams. Tai padeda įmonei ne tik užtikrinti statybos darbų kokybę, bet ir mažinti gamybos kaštus, didinti darbo efektyvumą, žinoti realią įmonės padėtį ir ją aktyviai kontroliuoti.
  • Įmonėje diegiamos naujos, pažangios technologijos, vykdomos naujų veiklos sričių paieškos. Novatoriškumą įmonėje apsprendžia naujos, našesnės statybinės technikos, transporto priemonių, mažosios mechanizacijos priemonių įsigijimas.

AB „Meresta“, turėdama ilgametę gamybos patirtį, saugodama įgytą pripažinimą, užtikrina aukštą darbų ir paslaugų kokybę, tenkina užsakovų ir verslo partnerių poreikius bei lūkesčius.